rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Dziennikarze sportowi telewizji publicznej całkowicie podporządkowali się lobby piłki nożnej, którą są otumanieni jakby ktoś im ograniczył myślenie do jednej dyscypliny sportu, w której nasza reprezentacja jest poza burtą głównego nurtu rozgrywek!

Nasze wspaniałe piłkarki ręczne pokazały, że Polki potrafią wygrywać w świetnym stylu, ale TVP1 nie znalazła czasu antenowego na transmisję fascynującego meczu!

Polacy pokonali Niemców w jaskini lwa czyli w RFN, jednak TVP1 nie raczyła transmitować meczu naszych szczypiornistów z potomkami Krzyżaków, gdyż dziennikarze sportowi TVP1 mają klapki na oczach i syndrom kopaczy w piłkę, którzy nigdy z Niemcami nie wygrali!

Nasze siatkarki bardzo dobrze sobie radzą w Lidze Światowej, ale TVP1 nie transmituje ich spotkań, gdyż to nie jest piłka nożna.

Polacy pokonali Włochy i Brazylię w rozgrywkach Ligi Światowej Siatkówki, jednak TVP1 nie transmitowała tych fascynujących spotkań, bo w tym samym czasie dziennikarze sportowi telewizji publicznej byli zajęci zachwytami na piłkarzami Francji, Niemiec, Włoch, Brazylii, Argentyny, Chile itd. itp.

Telewizja publiczna spełnia nową misję FIFA i w związku z tym marginalizuje sukcesy sportowe Polek i Polaków w innych dyscyplinach sportowych niż piłka nożna!

Warto wiedzieć, że siatkówka i piłka ręczna wymaga od zawodników i sprawozdawców sportowych znacznie większej inteligencji aniżeli kopanie w piłkę.

Wystarczy porównać wywiady telewizyjne udzielane przez naszych miernych kopaczy z wywiadami udzielanymi przez wybitne siatkarki, siatkarzy, szczypiornistki i szczypiornistów.

Rajmund Pollak

2014-06-21 | Dodaj komentarz
Jerzy Binkowski.
2014-06-22 00:53:37
Witaj Rajmundzie. Twoje wpisy tutaj poruszają często bardzo ważne tematy. Aż dziw, że tak mało komentarzy pod nimi. Jeśli chodzi o mnie osobiście to był bym Ci wdzięczny gdybyś częściej poruszał nasze lokalne, bielskie problemy. Nam za wielką wodą tego brakuje. Ciekawi mnie na przykład sprawa konfliktu między naszymi ( po prawej stronie ) ludżmi, jak też zaproszenie przez Grażynę Staniszewską do naszego miasta -uzurpatora-pełniącego obowiązki prezydenta Polski B. Komorowskiego, człowieka który na podstawie zamachu stanu przejął władzę w naszej Ojczyznie. Pozdrawiam serdecznie.
Rajmund Pollak
2014-06-22 21:16:40
Witaj Jurku! Piszę o wydarzeniach lokalnych jak chociażby VIII Światowy Zjazd Wicynian, który zgromadził sporą grupę Kresowiaków! Było to bardzo doniosłe wydarzenie, którego nie diostrzegła ani "Kronika beskidzka" ani "Radio Bielsko". Twoja uwaga jest natomiast dla mnie cenna i postaram się w przyszłości jeszcze więcej pisać o tym co się tutaj dzieje. Jednak np. gdy była w Bielsku-Białej Pani Wicepremier Bieńkowska to aż sześciu funkcjonariuszy Straży Miejskiej stanęło murem przede mną i zabroniono mi wejść na galerię Ratusza, a zatem nie mogłem komentować tego co w Ratuszu się działo w gronie klakierów PO. Mogli tam być wtedy tylko dziennikarze, którzy dobrze pisali o rządzie Tuska. Ten nierząd już i tak wkrótce upadnie tak jak to przewidywałem dużo, dużo wcześniej. O aferze w NBP z jednogroszówkami i rodowodem PZPR Marka Belki pisałem już w marcu 2014roku na portalu www.pomniksmolensk.pl, ale mało kto mi wtedy uwierzył. O aferze z Pendolino pisałem wiele miesięcy temu, jednak było to tak nieprawdopodobne w obliczu przechwałek Donalda Tuska o rzekomych 290km/h, że tylko na moich blogach, na www.pomnksmolensk.pl i www.prokapitalizm.pl ukazał się ten krytyczny artykuł. Wielu podnieca się teraz nagraniami udostępnionymi przez WPROST, a przecież ja od szeregu lat twierdzę, że skrót PO oznacza w rzeczywistości nic innego jak tylko Politycznych Oszustów. Moim zdaniem niedobitki SB używają dalej starych metod, aby postkomuna utrzymała to, co uzyskała przy okrągłym stole. Nie ma już tyrana Jaruzelskiego, to poszukają nowego dyktatora! Zapewniam Ciebie, że Polska jest mimo wszystko znacznie bardziej fascynująca niż USA, tylko szkoda, że czerwoni znowu pchają się do władzy! Ciekawe, że ta afera podsłuchowa wybuchła akurat wtedy, gdy pewien odważny człowiek chciał sprawdzić pochodzenie majątku Kwaśniewskich! PO, SLD, TWOJ RUCH, Europa Plus, PSL itp. to tylko różne nazwy tej samej kliki. Dla mnie rząd Tuska niewiele różni się od komuny. Komuniści zamykali opozycjonistów do więzień, natomiast za rządów koalicji PO-PSL prawdziwych opozycjonistów gnębi się bezrobociem! Układ władzy z przedsiębiorcami jest tak ścisły, że kto narazi się sitwie rządzącej, ten może stracić pracę i nikt go nie zatrudni, bo zamówienia rządowe i samorządowe to jest coś, co daje spore zyski wielu przedsiębiorcom. Pozdrawiam Ciebie i mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy w Bielsku-Białej. Rajmund

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 517343
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
TVP1 marginalizuje sukcesy sportowe Polek i Polaków!, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała